close
تبلیغات در اینترنت
بیانیه رسمی رئال مادرید در خصوص جدایی کریستیانو رونالدو
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 19 تير 1397 ساعت 21:43
توسط: احسان احمدزاده
بیانیه رسمی رئال مادرید در خصوص جدایی کریستیانو رونالدو

باشگاه رئال مادرید با انتشار متنی از زحمات رونالدو در این تیم تشکر کرد و برای این بازیکن بزرگ در تیم جدیدیش آرژوی موفقیت کرد.

مادرید فا - لحظاتی پیش باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای از قبول درخواست جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم نوشت و اعلام کرد با یوونتوس ایتالیا برای جدایی این ابر ستاره پرتغالی به توافق رسیده است. متن بیانیه رئال مادرید به این شرح است.

رئال مادرید اعلام می‌کند که با توجه به تصمیم و درخواست کریستیانو رونالدو، با انتقال او به یوونتوس موافقت کرده است. امروز رئال مادرید مراتب قدردانی نسبت به بازیکنی که خود را به عنوان بهترین بازیکن جهان و یکی از بهترین های تاریخ باشگاه و تاریخ فوتبال اثبات کرد اعلام می‌کند. ورای جام ها و افتخاراتی که در این 9 سال به دست آمده است، کریستیانو رونالدو الگویی در زمینه تعهد، تلاش، استعداد و مسئولیت پذیری می‌باشد. رونالدو با 451 گل زده در 438 بازی، بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید شد. 16 جام، شامل چهار قهرمانی در اروپا که سه تای آن‌ها به صورت متوالی بوده است. در زمینه انفرادی، رونالدو با پیراهن رئال مادرید چهار بار برنده توپ طلا، دو بار برنده جایزه The Best و سه بار برنده کفش طلا شد. برای رئال مادرید، کریستیانو رونالدو همواره یکی از بزرگترین نماد ها و نقطه عطفی برای نسل های آینده خواهد بود. رئال مادرید همیشه خانه تو خواهد بود.

رئال مادرید برنامه مراسم معارفه وینیسیوس جونیور را اعلام کرد
بیانیه رئال مادرید: در صورت علاقه به بازیکنی از پاری سن ژرمن، اول با آنها مذاکره می کنیم
رسمی؛ رئال مادرید توافق با پاری سن ژرمن بر سر انتقال امباپه را رد کرد
رئال مادرید ادعای شبکه TVE مادرید را تکذیب کرد


برچسب ها: کریستیانو رونالدو کریس رونالدو رونالدو رئال مادرید