close
تبلیغات در اینترنت
مارکا: رئال مادرید در صورت ناکامی در خرید نیمار به سراغ هازارد خواهد رفت
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 18 تير 1397 ساعت 21:19
توسط: احسان احمدزاده
مارکا: رئال مادرید در صورت ناکامی در خرید نیمار به سراغ هازارد خواهد رفت

ستاره بلژیکی چلسی در جام جهانی روسیه بار دیگر ارزش‌ های بالایش را نشان داد و حالا شاید گام بلندی را در دوران فوتبالش برداشته و راهی قهرمان اروپا شود.

مادرید فا - رئال مادرید اگر نتواند نیمار را به خدمت بگیرد، برای جذب ادن هازارد اقدام خواهد کرد.

به گزارش مارکا، رئال مادرید از زمان روی کار آمدن دوباره فلورنتینو پرز همواره نیمار را به عنوان یک گزینه نقل و انتقالاتی زیر نظر داشته، احتمالا این بار و با جدایی کاملا محتمل کریستیانو رونالدو، به صورت جدی برای جذب فوق ستاره برزیلی اقدام خواهد کرد. اما در این بین باید در نظر داشت که نیمار حالا بند آزادسازی ندارد و در باشگاه متمولی چون پاری سن ژرمن بازی می‌ کند. همین هم جذب نیمار را بسیار دشوار می‌ کند.

رئال مادرید هم با در نظر گرفتن اینکه شاید خرید نیمار در پایان به یک ماموریت غیرممکن تبدیل شود، گزینه‌های دیگری را زیر نظر دارد و اولین نفر، ادن هازارد است. ستاره و کاپیتان بلژیک جام جهانی فوق العاده‌ای را سپری می‌ کند و هم اکنون با حذف نیمار و برزیل در نیمه نهایی جام حضور دارد. تجربه نشان داده رئال مادرید توجه ویژه‌ای به جام‌های جهانی دارد و اغلب نمی‌ گذارد ستاره‌ هایش از دستش در برود. مسوت اوزیل در سال 2010، خامس رودریگز و تونی کروس از آخرین این نمونه‌ ها هستند.

هازارد در 27 سالگی و پس از بیش از پنج فصل حضور در باشگاه بزرگی چون چلسی، به نظر گام بعدی‌ برای رسیدن به سطح یک فوق ستاره را برداشته و بعید نیست نهایتا سفیدپوش شود. او خودش نیز چند باری به سفیدپوشان چراغ سبز نشان داده است.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: رئال مادرید نیمار ادن هازارد چلسی