close
تبلیغات در اینترنت
آ اس: علاقه رئال مادرید به جذب خوان فرناندو کینترو
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 04 تير 1397 ساعت 18:15
توسط: احسان احمدزاده
آ اس: علاقه رئال مادرید به جذب خوان فرناندو کینترو

کینترو که تاکنون یکی از پدیده‌ های جام جهانی روسیه بوده شاید راه خامس و ناواس را در پیش گرفته و راهی رئال مادرید شود.

مادرید فا - رئال مادرید به جذب خوان فرناندو کینترو، هافبک هجومی 25 ساله کلمبیایی فکر می‌کند. به گزارش آ اس، همانند جام جهانی 2014 که کیلور ناواس و خامس رودریگز با درخشش در آن راه رئال مادرید را در پیش گرفتند، شاید خوان فرناندو کینترو نیز از فصل آینده پیراهن سفید را بر تن کند. هافبک خوش تکنیک و باهوش کلمبیا که در جام جهانی روسیه در دو بازی تیمش از بهترین‌ ها بوده و آمار یک گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

درباره کینترو باید گفت او فوتبالش را از تیم انویگادوی کلمبیا شروع کرد و سپس به تیم مطرح اتلتیکو ناسیونال این کشور رفت. پسکارا او را خرید و سپس به پورتو کینترو را فروخت. گرچه او در پورتو فرصت زیادی برای بازی کسب نمی‌ کرد و در ترکیب نبود اما رابطه خوبی با لوپتگی داشت. رابطه‌ ای که همچنان خوب مانده است. نکته‌ ای که می‌ تواند پوئن مثبتی در جذب او باشد. کینترو هم اکنون در مالکیت پورتو است که در ریورپلاته بازی می‌ کند. کینترو در پورتو 64 بار بازی کرد و آمار 7 گل و 11 پاس گل را به ثبت رساند.

اما درخشش فراتر از انتظار او در جام جهانی در بازی با ژاپن و لهستان باعث شده تا رئال مادرید تماس‌ هایی با نزدیکان این بازیکن داشته باشد. در کلمبیا سبک بازی کینترو را با خامس مقایسه می‌ کنند. کینترو شاید جانشین خوبی برای کواچیچ هم باشد. اگر هافبک کروات در نهایت از جمع سفیدپوشان جدا شود. کینترو تا سال 2021 با پورتو قرارداد دارد و بند آزادسازی‌ اش نیز 40 میلیون یورو است.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: خوان فرناندو کینترو