close
تبلیغات در اینترنت
فوری؛ یوونتوس با رونالدو به توافق شخصی رسید؛ حالا همه چیز به تصمیم پرز بستگی دارد!
  • تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397 ساعت 18:37
توسط: احسان احمدزاده
فوری؛ یوونتوس با رونالدو به توافق شخصی رسید؛ حالا همه چیز به تصمیم پرز بستگی دارد!

یوونتوس با کریستیانو رونالدو به توافق شخصی رسیده است.

مادرید فا - به نظر می رسد مالکان متمول یوونتوس تصمیم گرفته اند بعد از هشت سال، دوباره وارد عمل شوند. به گزارش رومئو آگرستی، خبرنگار نزدیک به باشگاه یوونتوس، با گذشت زمان، سران این تیم بیش از هر زمان دیگری خوش بین می شوند که می توانند بهترین بازیکن جهان طی سه سال اخیر را به تورین بیاورند.

بر این اساس، کریستیانو رونالدو با یوونتوس بر سر قراردادی 4 ساله با حقوق سالانه 30 میلیون یورو (خالص)، به توافق شخصی رسیده است و حالا تیم ایتالیایی منتظر چراغ سبز فلورنتینو پرز است تا مذاکراتش را با رئال مادرید شروع کند. به گفته آگرستی، به نظر می رسد در صورت رضایت مادریدی ها، یوونتوس با پیشنهادی 100 میلیون یورویی به اسپانیا خواهد رفت. آگرستی می گوید توافقی بین مندس و رئال مادرید وجود دارد که این باشگاه با قیمت معقولی، موکلش را بفروشد.

آقای گل شش فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا می خواهد تجربه جدیدی را در دنیای فوتبال پشت سر بگذارد و اختلافاتش با پرز، در این امر بی تاثیر نبوده است. رونالدو شخصا یوونتوس را انتخاب کرده است و حالا جوزپه ماروتا باید با رئال مادرید روبرو شود. لازم به ذکر است که عوامل یوونتوس همچنان احتیاط زیادی در مورد این معامله دارند، اما در عین حال، به شدت خوش بین هستند که ستاره 33 ساله پرتغالی را به تورین بیاورند.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: یوونتوس رئال مادرید کریستیانو رونالدو کریس رونالدو رونالدو