close
تبلیغات در اینترنت
آ اس: یونایتد در این تابستان به صورت جدی برای جذب کروس تلاش می‌ کند
  • تاریخ انتشار: جمعه 08 تير 1397 ساعت 20:30
توسط: احسان احمدزاده
آ اس: یونایتد در این تابستان به صورت جدی برای جذب کروس تلاش می‌ کند

مورینیو روی یکی از بهترین بازیکنان دنیا در خط میانی دست گذاشته و او را می‌ خواهد. حالا شیاطین سرخ باید علاوه بر راضی کردن خود بازیکن، رضایت رئال مادرید را هم جلب کنند که به نظر نمی‌ رسد کار آسانی باشد.

مادرید فا - ژوزه مورینیو به شدت به جذب تونی کروس علاقه مند است و خودش را برای ارائه یک پیشنهاد نجومی به این ستاره آلمانی آماده می‌ کند.

به گزارش توماس رونکرو از آ اس، منچستریونایتد در این تابستان برای جذب تونی کروس تلاش خواهد کرد. مورینیو در روزهای اخیر با اد وودوارد، مدیر باشگاه جلسه‌ای داشته تا برای فصل آینده برنامه ریزی کند و اینجاست که نام کروس به عنوان شاه ماهی این برنامه مطرح می‌ شود. از نظر مورینیو، کروس می‌ تواند پازل به هم ریخته خط میانی تیمش را تکمیل کند تا پوگبا هم بتواند بهترین بازی‌ هایش را انجام بدهد.

منچستریونایتد نیز برای برآورده کردن خواسته مربی‌ اش، خودش را آماده ارائه پیشنهادی نجومی می‌ کند. گرچه شیاطین سرخ به خوبی می‌ دانند این انتقال بسیار پیچیده خواهد بود چون رئال مادرید، کروس را مهره‌ ای غیرقابل جایگزینی می‌ داند. هافبک با کلاسی که از زمان پیوستن به رئال مادرید در حضور هر سه مربی بازیکن ثابت تیم بوده و تاکنون 190 بار برای سفیدپوشان به میدان رفته است. 12 گل و 54 پاس گل.

هدف یونایتد این است که به کروس پیشنهاد هدایت یک پروژه جاه طلبانه را با تجربه یک چالش جدید بدهد. پیشنهادی که شاید کروس را وسوسه کند اما باید این را در نظر داشت که او تا سال 2022 با کهکشانی‌ ها قرارداد دارد و بند آزادسازی‌ اش هم 500 میلیون یورو است.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: تونی کروس منچستریونایتد رئال مادرید