close
تبلیغات در اینترنت
مورینیو به دنبال تاراج ستاره های رئال مادرید
  • تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 تير 1397 ساعت 18:36
توسط: احسان احمدزاده
مورینیو به دنبال تاراج ستاره های رئال مادرید

گرت بیل و تونی کروس، 2 ستاره گرانقیمت رئال مادرید مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته اند.

مادرید فا - نشریه آ.اس مدعی شد در جلسات اخیر مورینیو با مدیریت باشگاه یونایتد، نام تونی کروس به عنوان هدف شماره شیاطین سرخ در تابستان مطرح شده است و سرمربی پرتغالی معتقد است با انتقال این هافبک آلمانی، پل پوگبا نیز عملکرد بهتری در خط میانی یونایتد خواهد داشت.

اما منچستریونایتد خوب می داند که انتقال تونی کروس به اولدترافورد به این راحتی ها هم نیست و رئال مادرید نیز علاقه ای به فروش او ندارد؛ پس در این شرایط تنها راه یونایتدها پرداخت بند آزادسازی 500 میلیون هافبک آلمانی خواهد بود که رقم گزافی محسوب می شود و کار این تیم را برای جذب تونی کروس دشوار خواهد ساخت.

اما طبق ادعای نشریه تایمز، تونی کروس تنها بازیکن رئال مادرید نیست که مدنظر مورینیو است و مانند سالهای اخیر، گرت بیل ستاره ولزی نیز همچنان مدنظر کادر فنی یونایتد خواهد بود. گرت بیل که عملکرد خیره کننده ای در فینال لیگ قهرمانان داشت، بعد از دیدار برابر لیورپول مدعی شد علاقه دارد فصل بعد بیشتر بازی کند و آینده او نامشخص است. البته با جدایی زین الدین زیدان، ممکن است ستاره ولزی در برنابئو ماندگار شود اما قرار است طی روزهای آتی مدیر برنامه او که اخیرا مدعی شده گرت بیل به دنبال توپ طلاست، در جلسه با فلورنتینو پرز تکلیف خود را مشخص کند اما در صورت جدایی، منچستریونایتد گزینه اول بیل خواهد بود.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: تونی کروس گرت بیل خوزه مورینیو منچستریونایتد نقل و انتقالات