close
تبلیغات در اینترنت
رفتار باورنکردنی رئال مادرید در مورد رونالدو
  • تاریخ انتشار: پنجشنبه 07 تير 1397 ساعت 18:33
توسط: احسان احمدزاده
رفتار باورنکردنی رئال مادرید در مورد رونالدو

به نظر می رسد رئال مادرید قصد دارد مجوز جدایی کریستیانو رونالدو را در تابستان صادر کرده و همکاری اش را با او پایان دهد.

مادرید فا - ستاره پرتغالی بعد از پایان فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول به انتقاد از شرایط خود در رئال مادرید پرداخته و تلویحا مدعی شد ممکن است در تابستان از این تیم جدا شود و حالا به نظر می رسد این اتفاق در آستانه نهایی شدن است.

در حالیکه بسیاری این رفتار رونالدو را هشداری برای افزایش حقوق تصور کرده و حس می کردند او همچنان فصل بعد هم در رئال مادرید باقی خواهد ماند، اما اوکی دیاریو که از نشریات نزدیک به فلورنتینو پرز مدیریت باشگاه محسوب می شود، مدعی شد رئال مادرید بند آزادسازی رونالدو را از یک میلیارد یورو به 120 میلیون یورو کاهش داده تا تیم های خواهان راحت تر او را جذب کرده و ستاره پرتغالی از این باشگاه جدا شود.

طبق گزاش این منبع، بند فسخ رونالدو در ماه ژانویه گذشته به 400 و سپس در ماه فوریه به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. البته در این زمینه استثنا هم وجود دارد. بارسلونا و پی اس جی برای جذب رونالدو باید همان یک میلیارد یوروی قبلی را پرداخت کنند.

سه تیم لیگ برتر منچستر سیتی، آرسنال و چلسی و یک تیم از سری آ یعنی میلان به ژرژ مندس مدیر برنامه رونالدو اعلام کرده اند که آنها می توانند هزینه انتقال 120 میلیون یورویی برای این بازیکن را پرداخت کرده و سالی نیز 40 میلیون یورو به رونالدو دستمزد بدهند. طبق ادعای این نشریه تصمیم رونالدو مبنی بر جدایی غیرقابل بازگشت بوده و بدقولی پرز انگیزه اصلی او برای این تصمیم خواهد بود.


ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم
وینیسیوس: بهترین تیم دنیا را انتخاب کردم؛ ثابت می‌ کنم لایق بازی در رئال مادرید هستم
فلورنتینو پرز: باور داریم که وینیسیوس به یکی از بهترین‌ ها تبدیل خواهد شد


برچسب ها: کریستیانو رونالدو رئال مادرید