close
تبلیغات در اینترنت
روزنامه بلژیکی: پیشنهاد 225 میلیونی رئال مادرید برای جذب هازارد و کورتوا
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397 ساعت 20:36
توسط: احسان احمدزاده
روزنامه بلژیکی: پیشنهاد 225 میلیونی رئال مادرید برای جذب هازارد و کورتوا
رئال مادرید قصد دارد دو ستاره بلژیکی چلسی را به خدمت گیرد.

مادرید فا - تیبو کورتوا دروازه بان و ادن هازارد وینگر چلسی مدت هاست که مورد توجه رئال مادرید قرار دارند. اکنون یک رسانه بلژیکی خبر از پیشنهاد رئال مادرید برای جذب این دو بازیکن می دهد.

به گزارش روزنامه Het Laatste Nieuws، رئال مادرید قصد جذب تیبو کورتوا دروازه بان 26 ساله چلسی که عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی را نیز کسب کرد و ادن هازارد وینگر 27 ساله چلسی که برنده جایزه توپ نقره جام جهانی 2018 شد را دارد. به همین منظور لوس بلانکوس پیشنهاد 170 میلیون یورویی (150 میلیون پوندی) خود برای جذب ادن هازارد و 55 میلیون یورویی (48.5 میلیون پوندی) خود برای جذب تیبو کورتوا را تقدیم سران چلسی نموده است.

پس از اینکه مارکا خبری مبنی بر احتمال انتقال تیبو کورتوا به چلسی منتشر کرد، گیم بالاگه خبرنگار اسکای نیز مدعی شد چلسی اجازه خروج را به تیبو کورتوا می دهد. اما در خصوص ادن هازارد، بالاگه همچون مارکا معتقد است که چلسی قصد فروش ستاره تیمش را ندارد. البته کریستوف تروا خبرنگار مطرح بلژیکی معتقد است چلسی تنها در صورتی به فروش هازارد فکر می کند، که پیشنهادی رکوردشکن (بیش از 200 میلیون پوند) دریافت نماید.

شوک سوم؛ کریم بنزما درخواست جدایی خود را به پرز ارائه داد!
فوری؛ تماس‌ های اولیه میلان با رئال مادرید بر سر جذب بنزما برقرار شد
ادن هازارد - رئال مادرید؛ سوپر انتقال در راه است؟
شماره 7 رونالدو در رئال مادرید به چه کسی می رسد؟
وینیسیوس تایید کرد: در رئال مادرید می‌ مانم و به تیم دیگری قرض داده نمی‌ شوم


برچسب ها: تیبو کورتوا ادن هازارد چلسی رئال مادرید