close
تبلیغات در اینترنت
آ اس: آسنسیو تحت هر شرایطی فصل آینده در رئال مادرید می‌ ماند | مادرید فا
  • نویسنده: احسان احمدزاده   در تاریخ: 18:22 - 07 / 04 / 1397
آ اس: آسنسیو تحت هر شرایطی فصل آینده در رئال مادرید می‌ ماند

مارکو آینده درخشانی در پیش دارد و رئال مادرید نیز به بازیکنی که اعتقاد داشته باشد، برچسب فروشی نمی‌ زند.

مادرید فا - مارکو آسنسیو، ستاره آینده دار رئال مادرید علی رغم علاقه لیورپول در سانتیاگو برنابئو می‌ ماند.

به گزارش AS، آسنسیو از رئال مادرید جدا نخواهد شد. نه باشگاه و نه خود بازیکن به هیچ پیشنهادی گوش نخواهند کرد. در هر پنجره نقل و انتقالاتی نام آسنسیو شنیده می‌ شود و هر بار هم رقم پیشنهادی بالاتر می‌ رود؛ 50، 100، 120 و حالا که گفته می‌شود لیورپول 180 میلیون یورو برای آسنسیو پیشنهاد داده است. اما واقعیت این است که در حال حاضر مارکو هیچ برنامه ای برای ترک رئال مادرید ندارد. باشگاه هم صرف نظر از رقم پیشنهاد ها، اصلا مایل به فروش ستاره آینده‌ دارش نیست.

موضع رئال مادرید شفاف است و مدیران باشگاه آسوده خیالند. چرا که آسنسیو تا سال 2023 قرارداد دارد و بند آزادسازی‌ اش نیز 700 میلیون یورو است. هیچ باشگاهی چنین رقمی را نمی‌ پردازد اما حتی اگر رقمی نجومی به رئال مادرید پیشنهاد شود، خواست آسنسیو مبنی بر ماندن در برنابئو هر گونه انتقالی را منتفی می‌ کند. منظور آسنسیو از مصاحبه اخیرش، باز گذاشتن درهای انتقال به لیورپول نبوده و تنها می‌ خواسته تمرکزش روی بازی مرگ و زندگی با روسیه باشد.

گفتنی است برخی رسانه‌ ها از پیشنهاد نجومی لیورپول به رئال مادرید بابت خرید آسنسیو خبر داده‌ اند. مارکا نیز در چاپ امروزش علاقه کلوپ را تایید کرد. گرچه منابع نزدیک به لیورپول چنین چیزی را تایید نکرده‌ اند.


برچسب ها: آسنسیو مارکو آسنسیو